הרכב נאוה תהילה


 

הופעות, פסטיבלים, קבוצות

 
  ניתן להזמין את הרכב נאוה תהילה להופעות, לפסטיבלים, להופעות בפני קבוצות ולאירועים פרטיים

בעמוד זה תוכלו להתרשם ממגוון התכניות שאנו מציעים לקהל הרחב ולקבוצות סגורות.
לאירועים פרטיים לחצו כאן
נשמח לשמוע מכם


להזמנות ולפרטים: דפנה רוזנברג 054-6638891 או במייל
 
 

  הופעות פתוחות ופסטיבלים

נאוה תהילה מחדשים טקסטים מן התפילה במוסיקה מקורית, הממזגת מזרח ומערב. ההופעות שלנו אורגות  חוויה של מפגש עם הטבע, עם עצמנו על מכלול רגשותינו, ועם הנוכחות האלוהית בביטוייה העדינים והעוצמתיים.   
נאוה תהילה עוברים בטבעיות משירים שקטים הפורטים על נימי הלב אל ניגונים סוחפים שמרימים את הקהל על רגליו לריקוד. כל הופעה היא הזמנה למסע רוחני העובר דרך הפליאה, ההשתאות, הכאב, השמחה אל ההתעלות, ההתרגשות, השלווה והשלום.  
 הופעה בפסטיבל אקולוגי 2011  
  הופעות סגורות ומעגלי שירת תפילה לקבוצות  מן הארץ ומחו"ל

בין לחנים  מקוריים או מסורתיים, בין  ניגונים שקטים לריקודים סוערים,  בשיתוף הקהל בשירה או בהופעה אמנותית מוקפדת בה הקהל מאזין להרמוניות הקוליות העשירות שלנו  - נאוה תהילה "תתפור" לכם הופעה המתאימה בדיוק בשבילכם.  לנאוה תהילה נסיון עשיר עם קבוצות מחו"ל כולל משלחות, קבוצות של קהילות יהודיות וקבוצות של צליינים.
תוכניות לדוגמה: 
מסע בנופי הארץ דרך פסוקי תהילים,  ערב אהבה עם שיר השירים,  בין שבת לחול,  מסע פתיחת הלב ועוד. כקבוצת יוצרים אנו שמחים לכל אתגר- ייתכן שאפילו נלחין ניגון חדש במיוחד עבורכם!
 שירת תפילה עם קבוצת רבנים 2009  
הנחיית קבלות שבת ותפילות נוספות 

הרכב נאוה תהילה מתמחה בהנחיית קבלות שבת במרחב הציבורי ובקהילות  תפילה. אנחנו חלק  מן  המגמה התמחדשת בישראל לקיום קבלות שבת לאנשים מכל הגוונים. יצרנו קבלות שבת לקהלים מעורבים לדתיים וחילונים (שנערכות לפני זמן כניסת השבת הרשמית) כמו  גם לקהלים חילוניים ביישובים כפריים ועירונייים. אנחנו שמחים לערוך קבלות שבת מוזיקלית לקבוצות תיירים, לסמינרים של סוף שבוע , לקבוצות נוער ובמסגרת אירועים משפחתיים.  נשמח גם לסייע לקהילות שמתחילות להתארגן לקבלות שבת במרחב הישראלי בהכשרה כיצד לשלב מוזיקה במהלך התפילה.
ניתן להזמין גם הובלת תפילות שחרית בימי חול ובשבת וטקסי הבדלה.
 
 קבלת שבת ירושלמית, מינהל גינות העיר  

 

אירועים פרטיים: קבלות פנים וחופות, בני מצווה, טקסים, ימי נישואין, הופעות ביתיות לקבוצת חברים

לפירוט אירועים פרטיים לחצו כאן
 
   
 
Back to Top  |  Site Map    NavaTehila@gmail.com  |  אור סנדרוביץ', רכזת, 054-5621174