לחנים לתפילה
 

מלחיני הבית

קהילת נאוה תהילה היא חממה למוזיקאים מוכשרים היוצרים, יחד עם קבוצת הלוויים ששרים ומנגנים, את התפילות המוזיקליות שלנו. אחד ההיבטים המיוחדים בקהילתנו הוא שפע היצירתיות המתבטא בהלחנת מנגינות חדשות. אנו רואים בעצמנו ממשיכים ליוצרי הניגונים החסידיים ולפייטנים מכל עדות ישראל והניגונים שלנו נושאים בתוכם חותם של השפעות מוזיקליות מגוונות ממזרח וממערב. בתודה לקדוש ברוך הוא ולשכינה על ברכת המוזיקה.
הנה הצצה אל מלחיני הבית שאת יצירותיהם אנחנו שרים בתפילותינו.
דפנה רוזנברג
אחרי שנים רבות בהם סובבה בעולם כזמרת נודדת חזרה דפנה לארץ והתחברה מחדש לשורשיה היהודיים דרך המוזיקה. דפנה מלחינה תפילות ושירי משוררים  והיא מובילה ראשית בקהילת נאוה תהילה.  במוזיקה שלה ניתן לשמוע השפעות של פולק ורוק רך עם נגיעות של קלזמר וניחוח ארץ ישראל הישנה והטובה. דפנה פעילה בתחום הליווי הרוחני לחולים, ביצירת חיבור אנושי מלב אל לב בין אנשים ובמעגלי דיאלוג בין יישראלים ופלסטינים. יצירותיה לתפילה פופולריות בקהילות בכל רחבי העולם.
  יואל סייקס

יואל התמחה בנגינת גיטרה בסגנון פלמנקו במרכז למוזיקה מן המזרח בירושלים. כמוביל בקהילת נאוה תהילה הוא הלחין  ניגונים רבים לתפילה- מפשוטים עד למורכבים ביותר. ההשפעות המוזיקליות שלו נעות מרוק ובלוז דרך ראגיי ופלמנקו אל מוזיקה ערבית, מרוקאית ואפריקאית. יואל הוא אמן האילתור והוא זמר סולן בעל איכויות קוליות נדירות.
  נבות בן ברק
נבות, יליד קיבוץ בצפון הארץ, הוא נגן גיטרה, מלחין וזמר, יוצר מחונן המשלב ביצירתו סגנונות מגוונים – גא`ז, מוזיקת עולם, פולק, מוזיקה הודית, מוזיקה ערבית, בלוז ורוק. לנבות נסיון רב כסולן וכחלק מהרכבים שונים. בשנים האחרונות מוביל נבות מעגלי שירה מקודשת ברחבי הארץ ובמסעותיו ברחבי העולם. לפני שנתיים הצטרף נבות לקהילת נאוה תהילה כמוביל תפילה ומוזיקאי והתחיל להלחין פרקי תהילים, פיוטים ופסוקים משיר השירים. נבות מתרגל יוגה וצי-גונג, מטפל בשיאצו ומוביל ביקורי שמחה של מוזיקה בבית החולים הדסה עין-כרם.

  רות גן קגן 

רות היא רב ומורה לחסידות וקבלה. היא המובילה הרוחנית של קהילת נאוה תהילה ויוצרת הסגנון המוזיקלי-רוחני שהפך להיות מזוהה עם הקהילה. 
Back to Top  |  Site Map    NavaTehila@gmail.com  |  אור סנדרוביץ', רכזת, 054-5621174