הרכב נאוה תהילה


 

חברי ההרכב

נאוה תהילה הוא הרכב ירושלמי המנגן מוזיקה יהודית מקורית ומסורתית המלהיבה ומרגשת את הקהל. בהרכב חברים מוזיקאים יוצרים המשלבים לחנים מקוריים וקיימים לתפילות, פסוקים מן המקורות, פיוטים, שירה ישראלית ולועזית לחוויה מרגשת ומרוממת רוחנית. ההרכב צמח מהובלת תפילות מוזיקליות בקהילת נאוה תהילה בירושלים ומאחוריו הופעות בישראל וברחבי העולם, בפסטיבלים, בכנסים ובאירועים פרטיים.
ניתן להזמין את ההרכב כולו או חלק ממנו,  בהתאם לאופי האירוע והקבוצה. אנו מתמחים בהתאמת המופע אליכם בהתאם לצרכים שלכם. אלו הם חברי גרעין ההרכב שלנו. אנו משתפים פעולה גם עם נגנים מעולים נוספים לאלו מכם המעונינים בחוויה מוזיקלית מגוונת ועשירה יותר. ניתן להוסיף כלי הקשה, כינור, חליל, צ'לו, עוד וניי.
נעים להכיר!    
   להזמנות ולפרטים: דפנה רוזנברג 054-6638891 או במייל

 
דפנה רוזנברג - שירה וגיטרה

אחרי שנים רבות בהם סובבה בעולם כזמרת נודדת חזרה דפנה לארץ והתחברה מחדש לשורשיה היהודיים דרך המוזיקה. דפנה מלחינה תפילות ושירי משוררים  והיא מובילה ראשית בקהילת נאוה תהילה.  במוזיקה שלה ניתן לשמוע השפעות של פולק ורוק רך עם נגיעות של קלזמר וניחוח ארץ ישראל הישנה והטובה. דפנה פעילה בתחום הליווי הרוחני לחולים, ביצירת חיבור אנושי מלב אל לב בין אנשים ובמעגלי דיאלוג בין יישראלים ופלסטינים. יצירותיה לתפילה פופולריות בקהילות בכל רחבי העולם.
  יואל סייקס - שירה, גיטרה וכלי הקשה

יואל התמחה בנגינת גיטרה בסגנון פלמנקו במרכז למוזיקה מן המזרח בירושלים. כמוביל בקהילת נאוה תהילה הוא הלחין עשרות ניגונים לתפילה- מפשוטים עד למורכבים ביותר. ההשפעות המוזיקליות שלו נעות מרוק ובלוז דרך ראגיי ופלמנקו אל מוזיקה ערבית, מרוקאית ואפריקאית. יואל הוא אמן האילתור והוא זמר סולן בעל איכויות קוליות נדירות.
  נבות בן ברק - שירה וגיטרה

נבות, יליד קיבוץ בצפון הארץ, הוא נגן גיטרה, מלחין וזמר, יוצר מחונן המשלב ביצירתו סגנונות מגוונים – גא`ז, מוזיקת עולם, פולק, מוזיקה הודית, מוזיקה ערבית, בלוז ורוק. לנבות נסיון רב כסולן וכחלק מהרכבים שונים. בשנים האחרונות מוביל נבות מעגלי שירה מקודשת ברחבי הארץ ובמסעותיו ברחבי העולם. לפני שנתיים הצטרף נבות לקהילת נאוה תהילה כמוביל תפילה ומוזיקאי והתחיל להלחין פרקי תהילים, פיוטים ופסוקים משיר השירים. נבות מתרגל יוגה וצי-גונג, מטפל בשיאצו ומוביל ביקורי שמחה של מוזיקה בבית החולים הדסה עין-כרם.

  רות גן קגן - שירה והנחייה

רות היא רב ומורה לחסידות וקבלה. והיא המובילה הרוחנית של קהילת נאוה תהילה ויוצרת הסגנון המוזיקלי-רוחני שהפך להיות מזוהה עם ההרכב. במסגרת הרכב נאוה תהילה רות מנחה את ההופעות, קבלות השבת ומעגלי שירת התפילה, שם היא אורגת מסעות קסומים של משמעות עבור הקהל.  בטקסים וחתונות  ההרכב כולל את המוזיקאים בלבד ורות חוברת אליהם רק באירועים שבהם היא משמשת כעורכת הטקס.
Back to Top  |  Site Map    NavaTehila@gmail.com  |  אור סנדרוביץ', רכזת, 054-5621174